KONTAKTY

Nářadí DeWALT Praha
Jaromírova 12/660
120 00 Praha 2 - Nusle
tel: +420 603 805 520
info@dewalt-praha.cz

AKTUALITY

arr3Speciální nabídka - XR FLEXVOLT - DeWALTXR FLEXVOLT - DeWALTSpeciální nabídka:Vyberte si jakýkoliv stroj FLEXVOLT v N* verzi z... arr3Přidávame produkty do shopuNaposled přidáno: Úvod » Akumulátorové nářadí » XR FLEXVOLT 54V Dále Příslušenství » Brusné a řezné... arr3Složte si svoji KOMBO sadu s BONUSEM - XR AKU PLUS - DeWALTXR AKU PLUS - DeWALT Složte si svoji KOMBO sadu s BONUSEM Každé nářadí je uloženo v kufru TSTAK 3 x... arr3XR FLEXVOLT nová řada nářadí s napájecím napětím 54 VNabídka zde :  DeWALT XR FLEXVOLT S novou baterií DEWALT XR FLEXVOLT jsem změnili „pravidla...

DeWALT » 3LETÁ ZÁRUKA » 3LETÁ ZÁRUKA

Zaregistrujte se na MyDEWALT pro získání 3leté záruky!

Uživatelé MyDEWALT si mohou prodloužit záruku na své nářadí DEWALT na 3 roky. Jednoduše se zaregistrujte na MyDEWALT a postupujte podle instrikcí k registrici vašeho nářadí. Nejpozději do 4 týdnů od zakoupení si své nářadí přidejte do seznamu na MyDEWALT, kde máte kompletní přehled o svém nářadí DEWALT.

Na některé produkty DEWALT se 3letá záruka nevztahuje. Výrobky, na které se 3letá záruka nevztahuje, naleznete na odkazu níže.

Pro uznání 3leté záruky je nutné předložit originál dokladu o koupi a vytištěný záruční certifikát.
Výhody MyDEWALT

Registrace všeho nářadí a příslušenství DEWALT.
Jako první získáte inforace o nejnovějších produktech DEWALT.
Zaregistruhte si svoje akumulátorové nářadí XR a získejte 3letou záruku.