KONTAKTY

Nářadí DeWALT Praha
Jaromírova 12/660
120 00 Praha 2 - Nusle
tel: +420 603 805 520
info@dewalt-praha.cz

AKTUALITY

arr3UpozorněníVážení zákazníci, z důvodu opatření Covid-19 Vstup je povolen pouze jednotlivě.Prosíme vás o... arr3Přidávame produkty do shopuNaposled přidáno: Úvod » Akumulátorové nářadí » XR FLEXVOLT 54VDále Příslušenství » Brusné a řezné... arr3XR FLEXVOLT nová řada nářadí s napájecím napětím 54 VNabídka zde :  DeWALT XR FLEXVOLT S novou baterií DEWALT XR FLEXVOLT jsem změnili „pravidla...

Novinky
DEWALT odhaluje nové akumulátorové přímočaré pily DCS334 a DCS335

Vzhledem k tomu, že společnost DEWALT byla založena před téměř 100 lety, vybudovala celosvětovou reputaci pro navrhování, výrobu a marketing robustních nástrojů pro stavebnictví. K podpoře svých uživatelů na denní bázi značka nadále inovuje, aby nabídla výkonné, pevné, spolehlivé a především kvalitní výrobky.
Navrženo tak, aby vyhovoval všem potřebám uživatelů, je platforma DEWALT XR 18V největší a nejuniverzálnější řada značky, s více než 100 nástroji kompatibilními se všemi 18V bateriemi DEWALT XR . V letošním roce platforma pokračuje v růstu se dvěma novými modely bezdrátových pil: DCS334 a DCS335.
DCS334 a DCS335: Vysoce výkonné, snadno použitelné bezdrátové pily
DEWALT označuje počátek roku odhalením svých dvou nových vysoce výkonných pil na baterii 18 V : Přímočarka DCS334 se třmenem pro uchopení a přímočarka DCS335 s páskovou rukojetí těla.
Tyto dva nové modely jsou vybaveny kompaktním a výkonným bezkartáčovým (bezuhlíkovým) motorem , který je navržen tak, aby poskytoval lepší výkon při optimalizaci životnosti baterie. Se svým 26 mm čepelí mrtvice a řezné rychlosti 3200 zdvihů / min , přímočaré pily DCS334 a nabízejí DCS335 z vynikající řezný kapacita  :
Až do dřeva 135 mm ;
Až do 25 mm v hliníku;
Až 10 mm v kovu.
Navíc DEWALT chtěl zlepšit systém upevnění nožů na těchto dvou nových modelech s dvojitým upevňovacím prvkem , který zajistí vynikající výkon. Konstrukce svorky, vodítka čepelí a systém pro uvolnění nožů byly nově navrženy, aby se usnadnila výměna nože a poskytla uživatelům větší bezpečnost .
Také značka vybavila pilařské pily DCS334 a DCS335 s dvojitým LED osvětlením a prachovým ventilátorem, které zajistí lepší viditelnost řezné plochy . Oba jsou kompatibilní s odsávacím systémem Airlock , tyto nové pily jsou navrženy tak, aby přinášely uživateli větší pohodlí a chránily jeho zdraví .
A přizpůsobit se všem situacím byly pilařské pily DCS334 a DCS335 vybaveny nakloněnou podrážkou vlevo a vpravo až do 45 ° , jednoduše a bez nářadí  !
Jigové pily na baterii 18 V ergonomické a robustní
DEWALT také přepracoval návrh svých pilařských pil, aby nabídl kompaktní a ergonomické stroje . Nová skládačka DCS334 skutečně měří výšku pouze 190 mm , oproti 220 mm pro starou verzi  DCS331 . Bližší k tělu stroje, rukojeť nového modelu zajišťuje větší přesnost při řezání. Díky rukojeti s měkkým uchopením zajišťují pilové kotouče DEWALT baterie spolehlivou a pevnou přilnavost bez ohledu na aplikaci.
Kromě toho byly tyto dva nové stroje vybaveny pohonem s proměnnými otáčkami, který se nachází na horní straně jednotky DCS334 a pod DCS335, což vám umožňuje přizpůsobit řeznou rychlost aplikaci.
Dobře vyvážené akumulátorové pily bez DCS334 a DCS335 jsou snadno ovladatelné díky protizávaží uvnitř stroje, které snižuje vibrace . Konečně se tyto dva modely vyznačují především jejich designem: jedním s držadlem třmenu a druhým s rukojetí , preferovanými truhláři a montéry pro pracovní odřezky vzhůru nohama .
Koncentrace technologií pro přizpůsobení se všem aplikacím
Navržené tak, aby vyhovovaly potřebám obchodních uživatelů v co největším počtu aplikací, jsou nové pily DCS334 a DCS335 technologické koncentráty včetně:
Střídavý motor (bezkomutátorový) silný a autonomní;
Silný XR 18V baterie 5,0 Ah kompatibilní se všemi nástroji XR platformě DEWALT 18V;
Nový systém odsávání prachu důmyslný vyhovující přechodová komora;
Naklápění Systém podrážky bez použití nástrojů  ;
Kyvadlo přesné poloze 4;
Upínací systém a odemykání čepel intuitivní a bezpečné;
Dual LED a prach dmychadlo mocný;
Pohon s proměnnými otáčkami snadno dostupné;
Spínač přizpůsoben konstrukci stroje na spoušť pro DCS334 a klouzat na DCS335.
Univerzální akumulátorové sklápěče DCS334 a DCS335 jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám tvůrců, instalátorů, stavitelů kuchyně, tesařů, tesařů a montérů. Jsou ideální pro řezání mnoha materiálů , jako jsou měkké a tvrdé dřevo, profilovaný kov, dřevěná izolační deska, překližka, dřevotříska a dokonce i sádrokarton!
Tyto dva modely budou přichází na prodej ve verzi 0-N (krabice bez akumulátoru, ale s připojením na prach) a v kompletním balení (krabice 2 baterie XR 18V ​​5,0 Ah, nabíječka a připojovací systém odsávání prachu).
Nová zahradní aku sekačka DCMW564 na 2x 18V baterii DeWALT


18V XR zahradní program se rozšiřuje o první baterií poháněnou sekačku DEWALT. Baterie s efektivním výstupním napětím 36 V fungují v sérii (18 V + 18 V), což stačí na plochu zahrady více než 750 m2 na jedno nabití.
Tato bezuhlíková vysokokapacitní sekačka představuje praktickou alternativu k benzinovým jednotkám. Součástí je 48cm čepel, indikátor nabití baterie a spínač citlivý na tlak. Tichá, snadno skladovatelná sekačka (skládací madlo) je součástí neustále se rozšiřující 18V řady nářadí XR.

Dostupnost Březen/Duben 2018


Zde v e-shopu: Dostupnost Březen/Duben 2018

DCMW564 zahradní aku sekačka na 2x 18V baterii DeWALT

Nová baterie XR FLEXVOLT 54V / 18V - 6,0 Ah

Nová baterie XR FLEXVOLT jako první na světě 18 / 54V konvertibilní baterie systému z Dewalt XR, vám dává hrubou sílu kdekoliv a úsvit nové éry v bezdrátové technologii elektrického nářadí
Kompatibilní se všemi nástroji DEWALT XR Li-Ion 18V a XR FLEXVOLT 54V
Tato inovace znamená, že můžete mít k dispozici napájecí napětí 54 V pro kompletní řadu nářadí, aniž by vás obtěžoval napájecí kabel. DEWALT XR FLEXVOLT je jediná baterie na trhu, která může přepínat napájecí napětí z 54 V na 18 V a zpět, což zaručuje její kompatibilitu se stávajícím nářadím řady XR.


Zde v e-shopu:

DCB546 DeWALT aku baterie 18V 6.0Ah XR FLEXVOLT 54V

Nový akumulátorový Hoblík DCP580

Nový DeWalt akumulátorový Hoblík DCP580 je lehký, kompaktní a ergonomický design pro pohodlné použití ve všech směrech. Výkonný Bezuhlíkový motor zajišťuje hladký chod hoblování a prodlouženou provozní dobu v kombinaci s akumulátorem 5,0 Ah. Kompatibilita systému Airlock umožňuje rychlé a bezpečné připojení vaku nebo k odsávacímu zařízení.Zde k náhledu v e-shopu:

DCP580P2 DeWALT Aku bezuhlíkový hoblík 18V Li-Ion 2x 5,0 Ah

Nový akumulátorový ruční vysavač DCV517 XR 18V

Nový DeWalt DCV517 akumulátorový vysavač je malý, ale univerzální.
Bude nabízet zlepšení ve srovnání s modelem 18V, jako je výrazně delší dobu chodu, jakož i proudění vzduchu a tlak těsnění, což vede k optimalizaci výkonu vakua přes vysoký výkon a silné sání.Zde k náhledu v e-shopu:

DCV517N DeWALT aku ruční vysavač 18V, 180 W


Křížové Lasery se zelenými paprsky

Křížové lasery DEWALT s automatickým srovnáním a třídou ochrany IP65, se vyznačují zvýšenou viditelností a výkonem a jsou velmi odolné díky své robustní konstrukci a ochrannému obložení.

Zelené lasery jsou dokonale vhodné pro jasné světelné podmínky a pro práci uvnitř budov, jsou 4 krát jasnější než červené lasery

Napájeno akumulátorem XR 10,8V 2,0Ah , který poskytuje laseru dlouhou provozní dobu

Nabídka produktů je prozatím v Připravě zde


Zahradní technika: fukar a strunová sekačka

DeWALT rozšířil svou řadu 18V nářadí XR s bezuhlíkovým motorem uvedením akumulátorového nářadí pro zahradní práce, která je určena pro profesionální zahradníky.

Aku strunová sekačka DCM561P1

Aku fukar DCM562P1


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

EXTREME Korunové vrtáky s karbidovými hroty pro vrtání kovů

Nabídka produktů je prozatím v Připravě zde

DeWalt TOOL CONNECT nyní v češtině (na android)

Mobilní aplikace DEWALT Tool Connect ™ snadné spojení s vaším nářadím pomocí technologie Bluetooth®. S čímž můžete na svém smart-telefonu nebo tabletu spojit a ovládat své Bluetooth® akumulátor DEWALT. Po připojení a v rozsahu Bluetooth®, můžete použít aplikaci pro identifikaci, aktivovat / deaktivovat a kontrolovat diagnostiku vašich baterií.Pro stažení aplikace použijte tyto odkazy podle Vašeho typu zařízeníZde náhledy aplikace tool connect DeWalt na určité prostředí v 5" telefonu a CZ prostředí

- Lze získat kontrolu nad svojí baterií DeWALT Bluetooth®:

-> Vzdáleně sledovat stav nabití, povolit nebo zakázat své akumulátory. Pokud půjčit akumulátoru, můžete dokonce určit, jak dlouho může být použito balení.

- Real-time baterie Diagnostika:

-> Diagnostika na App Tool Connect ™ vám umožní zjistit, zda vaše baterie je příliš studená nebo příliš horká pracovat správně. To může také vás upozorní, když je baterie dokončení nabíjení nebo v případě potřeby nabíjení.

- Vlastní oznámení a upozornění

-> Pokud půjčovat baterie, aplikace je půjčovat funkce vám umožní nastavit baterii zakázat sám po předem určené době vykreslování baterii k ničemu, dokud je to vrátil. Můžete si také vytvořit "virtuální plot" pro vaše baterie na pracovišti.

Informace o nástroji Connect ™ kompability zařízení (Apple, Android, Windows) a technologií Bluetooth® DEWALT baterií naleznete na adrese: http://www.dewalt.cz/toolconnect/


DeWalt TOOL CONNECT
Baterie skladem na prodejně !!!
ALLIGATOR pila DeWALT na stavební materiály DWE397, DWE398
DEWALT DCN660 XR Lithium Ion Brushless