KONTAKTY

Nářadí DeWALT Praha
Jaromírova 12/660
120 00 Praha 2 - Nusle
tel: +420 603 805 520
info@dewalt-praha.cz

AKTUALITY

arr3UpozorněníVážení zákazníci, z důvodu opatření Covid-19 Vstup je povolen pouze jednotlivě.Prosíme vás o... arr3Přidávame produkty do shopuNaposled přidáno: Úvod » Akumulátorové nářadí » XR FLEXVOLT 54VDále Příslušenství » Brusné a řezné... arr3XR FLEXVOLT nová řada nářadí s napájecím napětím 54 VNabídka zde :  DeWALT XR FLEXVOLT S novou baterií DEWALT XR FLEXVOLT jsme změnili „pravidla...

DeWALT » DEWALT - brožury
Obchodní Nabídka 2016 3 - Brožura v elektronické formě č.44
Akční nabídka DeWALT 3/2016 (akční leták 3-2016)
Tato boružura je v elektronické podobě. Lze ji dostat v tištěné podobě na vyžádání v prodejně na adrese Jaromírova 12 - Praha2.
Platnost nabídky je do 31.12.2016 nebo do vyprodání zásob.

Žlutá a černá barevná kombinace používaná na elektrickém nářadí a příslušenství DEWALT® je používána jako obchodní značka.

Obchodní Nabídka 2016 2 - Brožura v elektronické formě 43Akční nabídka DeWALT 2/2016 (akční leták 2-2016)
Tato boružura je v elektronické podobě. Lze ji dostat v tištěné podobě na vyžádání v prodejně na adrese Jaromírova 12 - Praha2.
Platnost nabídky je do 31.8.2016 nebo do vyprodání zásob.

KATALOG ELEKTRICKÉHO NÁŘADÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ


Kompletní ceník strojů a příslušenství DeWALT v PDF náhledu.

 

Obchodní Nabídka 2016 1 - Brožura v elektronické formě


Pro zaslání nabídky nás neváhejte kontaktovat. Zašleme Vám ji na e-mail.

DEWALT
Po více než 80 let si firma DEWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konsturukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DEWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standart kvality a životnosti.
Většina řemeslníků si značku DEWALT oblíbíla pro její nepochybné přednosti: přesnost, síla, spolehlivost a bezpečnost. Tyto pojmy se staly obchodními značkami jména DEWALT. Žlutočerná kombinace barev je obchodní značkou elektrického nářadí a příslušenství DEWALT.

DEWALT dnes
V dnešní době jsou tyto charakteristiky zahrnuty prostřednictvím dlouhodobých zkušeností a poznatků výzkumu v každém produktu širokého rozsahu výkonného elektrického nářadí a příslušenství značky DEWALT. Akceptace těchto produktů firmy DEWALT profesionálními řemeslníky na celém světě dostala dnes firmu DEWALT na první místo v prodejnosti na území severní Ameriky a během posledních pěti let se firma projevila jako společnost s nejrychlejším rozvojem v oblasti profesionálního elektrického nářadí.

Životní prostředí
Zavazujeme se, že se budeme snažit o docílení vynikajících výsledků v oblasti životního prostředí, zdraví a bezpečnosti prostřednictvím zlepšovacích postupů, metod a kontrolou exhalací. Na všech místech očekáváme od našich pracovníků dodržování našich nejvyšších pracovních standardů, minimalizování tvorby odpadů, recyklování materiálů a produktů a dodržování všech platných zákonů a nařízení.