KONTAKTY

Nářadí DeWALT Praha
Jaromírova 12/660
120 00 Praha 2 - Nusle
tel: +420 603 805 520
info@dewalt-praha.cz

AKTUALITY

arr3OTEVÍRACÍ DOBA - Vánoční svátky 2021Otevírací doba provozovny: 16.  Čtvrtek     :  Otevřeno (poslední den vyřízení objednávek)17.... arr3UpozorněníVážení zákazníci, z důvodu opatření Covid-19 Vstup je povolen pouze jednotlivě.Prosíme vás o... arr3Přidávame produkty do shopuNaposled přidáno: Úvod » Akumulátorové nářadí » XR FLEXVOLT 54VDále Příslušenství » Brusné a řezné... arr3XR FLEXVOLT nová řada nářadí s napájecím napětím 54 VNabídka zde :  DeWALT XR FLEXVOLT S novou baterií DEWALT XR FLEXVOLT jsme změnili „pravidla...

Ochodní podmínky » Servis
Záruční i po-záruční příjem na opravy nářadí


Zajišťujeme příjem elektrického a ručního nářadí DeWALT do servisu. U nás se o Vaše nářadí postaráme odborně. Nářadí je přijímáno s objednávkovým listem k provedení opravy a následně je odesíláno na centrálu Band servis CZ. Kde vyškolení mechanici zajistí, aby bylo Vaše nářadí důkladně zkontrolováno a kvalitně opraveno. Band servis CZ garantuje vysokou úroveň služeb a znalostí servisní problematiky.
Každá po-záruční oprava je doprovázena „štítkem spokojenosti zákazníka“, na kterém jsou uvedeny všechny provedené práce. Vše je podpořeno 180 denní zárukou.

Opravy a servis je zajištěn na veškeré produkty Dewalt, které u nás můžete zakoupit např. aku nářadí,  brusky, bourací a vrtací kladiva, vrtačky, šroubováky, pily a další.

Máte nějaký dotaz nebo připomínku, napište nám!
Email: info@dewalt-praha.cz