KONTAKTY

Nářadí DeWALT Praha
Jaromírova 12/660
120 00 Praha 2 - Nusle
tel: +420 603 805 520
info@dewalt-praha.cz

AKTUALITY

arr3UpozorněníVážení zákazníci, z důvodu opatření Covid-19 Vstup je povolen pouze jednotlivě.Prosíme vás o... arr3Přidávame produkty do shopuNaposled přidáno: Úvod » Akumulátorové nářadí » XR FLEXVOLT 54V Dále Příslušenství » Brusné a řezné... arr3XR FLEXVOLT nová řada nářadí s napájecím napětím 54 VNabídka zde :  DeWALT XR FLEXVOLT S novou baterií DEWALT XR FLEXVOLT jsem změnili „pravidla...

DeWALT
Speciální nabídka - XR FLEXVOLT - DeWALTXR FLEXVOLT - DeWALT


Speciální nabídka:
Vyberte si jakýkoliv stroj FLEXVOLT v N* verzi z uvedenénabídky a získejte nabíječku s bateriemi DCB118T2 za 1Kč

DCG414N - 125 mm úhlová bruska
DCS388N - mečová pila
DCS575N - kotoučová pila
DCS576N - kotoučová pila (lze nasadit na vodící lištu)
DCM571N - strunová sekačka
DCM572N - fukar

Cena za jeden stroj je 15 990,-

Pro více informací k nabídce nám napište, zavolejte a nebo se rovnou zastavte u Nás na prodejně v Praze.

Složte si svoji KOMBO sadu s BONUSEM - XR AKU PLUS - DeWALTXR AKU PLUS - DeWALT


Složte si svoji KOMBO sadu s BONUSEM

Každé nářadí je uloženo v kufru TSTAK

3 x nářadí
+ nabíječka s akumulátory
= podvozek DWST1-71229 (bonus)

Nebo:

5 x nářadí
+ nabíječka s akumulátory
=vozík DWST1-71196 (bonus)

DEWALT
Po více než 80 let si firma DEWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konsturukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DEWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standart kvality a životnosti.
Většina řemeslníků si značku DEWALT oblíbíla pro její nepochybné přednosti: přesnost, síla, spolehlivost a bezpečnost. Tyto pojmy se staly obchodními značkami jména DEWALT. Žlutočerná kombinace barev je obchodní značkou elektrického nářadí a příslušenství DEWALT.
DEWALT dnes
V dnešní době jsou tyto charakteristiky zahrnuty prostřednictvím dlouhodobých zkušeností a poznatků výzkumu v každém produktu širokého rozsahu výkonného elektrického nářadí a příslušenství značky DEWALT. Akceptace těchto produktů firmy DEWALT profesionálními řemeslníky na celém světě dostala dnes firmu DEWALT na první místo v prodejnosti na území severní Ameriky a během posledních pěti let se firma projevila jako společnost s nejrychlejším rozvojem v oblasti profesionálního elektrického nářadí.

Životní prostředí
Zavazujeme se, že se budeme snažit o docílení vynikajících výsledků v oblasti životního prostředí, zdraví a bezpečnosti prostřednictvím zlepšovacích postupů, metod a kontrolou exhalací. Na všech místech očekáváme od našich pracovníků dodržování našich nejvyšších pracovních standardů, minimalizování tvorby odpadů, recyklování materiálů a produktů a dodržování všech platných zákonů a nařízení.

DeWALT

Odkazy Web

Lasery:

<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/mh1h-k8JnKg" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>